Vanmorgen stonden de aspi’s om 6u30 op. Na de vroege ochtenden van de voorbije dagen voelde dat bijna als uitslapen. De dag begon meteen goed met een stevig ontbijt: spek en eieren. Zo had iedereen voldoende energie voor de laatste grote etappe.

De fietstocht verliep vandaag bijzonder vlot. Het weer zat mee en in Limburg bleven de steile hellingen gelukkig achterwege. We fietsten langs rustige wegen en prachtige rivieren, waardoor de kilometers voorbijvlogen.

Na een geslaagde rit bereikten we onze laatste overnachtingsplaats: het Zilvermeer. Daar wachtte ons meteen een heerlijke verrassing. Iedereen kreeg een frisse schijf watermeloen, die na de warme fietstocht extra hard smaakte.

Lang duurde het natuurlijk niet voor we het water opzochten. Het meer zorgde voor de nodige afkoeling, maar vooral de glijbanen waren een groot succes. JV en KV vestigden daarbij zelfs recordsnelheden op de glijbanen!

Na al dat zwemmen was het tijd om de honger te stillen. Onze fantastische kookploeg had heerlijke chili con carne klaargemaakt. Die viel duidelijk in de smaak, want iedereen genoot met volle teugen van het avondmaal.

Om deze laatste avond van het voorkamp feestelijk af te sluiten, trekken we straks nog naar de schuimparty aan het Zilvermeer. Dat belooft een avond vol plezier te worden en vormt ongetwijfeld de perfecte afsluiter van onze fietstocht.

Morgen staat er nog een korte rit op het programma. Daarna komen we eindelijk aan op de kampplaats, waar het kamp echt kan beginnen. De aspi’s hebben de voorbije dagen een fantastische prestatie geleverd en mogen ontzettend trots zijn op zichzelf.

Op naar een onvergetelijk kamp!